Artan Başarı Eğitim Kurumları 2005 yılında kurulmuş olup sırası ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Yabancı Dil Kursu, Etüt Merkezi ve LGS Hazırlık alanlarında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı hizmetler vermiş ve en son 2016 yılında Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak Lise düzeyindeki öğrenciler ile ilgili çalışmalar yapmaya başlamıştır. 

Eğitim-Öğretim sektöründe uzmanlaşan Adem KATANALP tarafından İzmit’te kurulan Artan Başarı Kurs Merkezi, sınavlara hazırlık maratonunda öğrencilerin en yüksek başarıyı yakalayabilmeleri için deneyimli öğretmen kadrosuyla kesintisiz  faaliyet göstermektedir.

Artan Başarı, 8-12 kişilik sınıflarında her öğrenciye gerekli zaman ayrılarak ve ihtiyacına göre eğitim veren kişiye özel bir kurumdur. Öğrencilere eşlik eden rehber öğretmenlerle azami düzeyde ödev takibi ve kontroller sağlanmakta ve aynı zamanda velilerle iletişim kurulmak suretiyle başarı kesinlikle şansa bırakılmamaktadır. Bu bağlamda her öğrenciye hem branş hem de danışman öğretmenleri tarafından azami özen ve ilgi gösterilir.

Kurumumuz, çağdaş ve modern eğitim anlayışıyla şehrimizin seçkin öğretim kurumlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Hedefimiz vatanını ve milletini seven, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini yakalayabilen, özgüveni yüksek, yenilikçi, üretici, çağdaş ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

Tüm öğrencilerimize zorlu sınav maratonunda başarılar diliyor, hedeflerine emin adımlarla ulaşabilmeleri için sizi kurumumuza bekliyoruz...