• Artan Başarı Eğitim Modeli (ABEM) Artan Başarı Eğitim Modeli (ABEM)

  ABEM’de konu, derste öğretilir. ABEM, öğrencinin zamanının değerli olduğunun bilincindedir. Öğrenciler ödevlendirilerek ve ödev kontrolü yapılarak konunun pekiştirilmesi yoluna gidilir. Başarıda koçluk (danışmanlık) sisteminin yararı tartışılmaz bir gerçektir. ABEM'de her öğretmen belli öğrencilerin eğitim koçu olacak ve onları yönlendirecektir. Veli, öğrenci ve öğretmen "ABEM"de sürekli işbirliği içindedir.

 • Hakkımızda Hakkımızda

  Artan Başarı Eğitim Kurumları 2005 yılında kurulmuş olup sırası ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Yabancı Dil Kursu, Etüt Merkezi ve LGS Hazırlık alanlarında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı hizmetler vermiş ve en son 2016 yılında Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak Lise düzeyindeki öğrenciler ile ilgili çalışmalar yapmaya başlamıştır.  Eğitim-Öğretim sektöründe uzmanlaşan Adem KATANALP tarafından İzmit’te kurulan Artan Başarı Kurs Merkezi, sınavlara hazırlık maratonunda öğrencilerin en yüksek başarıyı yakalayabilmeleri için deneyimli öğretmen kadrosuyla kesintisiz  faaliyet göstermektedir. Artan Başarı, 8-12 kişilik sınıflarında her öğrenciye gerekli zaman ayrılarak ve ihtiyacına göre e...

 • Misyonumuz Misyonumuz

  Hızla gelişen dünyada, Öğrencilerin ihtiyaçlarına en etkili ve hızlı biçimde cevap verebilme, Onların dil becerisi, Sosyal hayata katılım, Kültürel farkındalık ve bilgiyi kullanabilme, Temelinde nitelikli bireyler olmasını sağlama ve Öğrencilerimizin hayat boyu kariyer rehberi olabilmek kurumsal misyonumuzdur.

 • Vizyonumuz Vizyonumuz

  İleri eğitim düzeylerine ulaşılabilecek merak ve aydınlıkta; yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış insanlar yetiştirmek, öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren, akademik başarısını yükselten çalışmaları referans gösterilen, etkin öncü bir kurum olmaktır. Öğrencilerimizin bilgi birikimlerini yükseltip, test tekniklerini geliştirerek girmiş oldukları sınavlarda en üst düzeyde başarıyı yakalamaktır. Ayrıca yenilikçi eğitim anlayışımızla ve kaliteyi ön planda tutarak, gençleri iyi birer insan olma bilinciyle yetiştirerek, eğitim düzeyi yüksek insanlar yetiştirmektir.