• Misyonumuz Misyonumuz

    Hızla gelişen dünyada, öğrencilerin ihtiyaçlarına en etkili ve hızlı biçimde cevap verebilme, onların dil becerisi, sosyal hayata katılım, kültürel farkındalık ve bilgiyi kullanabilme, temelinde nitelikli bireyler olmasını sağlama ve öğrencilerimizin hayat boyu kar,yer rehberi olabilmek kurumsal misyonumuzdur.

  • Vizyonumuz Vizyonumuz

    İleri eğitim düzeylerine ulaşılabilecek merak ve aydınlıkta; yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış insanlar yetiştirmek, öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren; akademik başarısını yükselten çalışmaları referans gösterilen, etkin öncü bir kurum olmaktır. Öğrencilerimizin bilgi birikimlerini yükseltip, test tekniklerini geliştirerek girmiş oldukları sınavlarda en üst düzeyde başarıyı yakalamaktır. Ayrıca yenilikçi eğitim anlayışımızla ve kaliteyi ön planda tutarak, gençlere iyi birer insan olma bilinciyle yetiştirerek, eğitim düzeyi yüksek insanlar yetiştirmek.

  • Hakkımızda Hakkımızda

    Artan Başarı Eğitim Kurumları 2005 yılında kurulmuş olup sırası ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yabancı Dil Kursu Etüt Merkezi TEOG Hazırlık gibi alanlarda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı hizmetler vermiş ve en son 2016 yılında Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak Lise düzeyindeki öğrenciler ile ilgili çalışmalar yapmaya başlamıştır.  Artan Başarı Özel Öğretim Kurslarımızda sadece kurumlarımızda uygulanan BÖS(Bireysel Öğretim Sistemi) uygulanmaktadır. Bu sistemle kalabalık sınıflar kaçırılan dersler dikkatten kaçan noktalar yapılmayan ödevler ve çözülmeyen sorular tarih oluyor. BÖS ile tüm çalışmalar baştan sona takip ediliyor. BÖS'ün tek kötü yanı sisteme uymayan öğrenciler üç kere uyarıld...